Savunma Sanayi Yangın Söndürme Sistemi

Zırhlı tanklar, askeri araçlar, zırhlı personel taşıyıcılar, mühimmat depoları, elektrikli ekipmanlar, IHA ve SİHA lar.

Askeri ünitelerimiz için kontrolsüz yangın hayatı ve savunma cihazlarımızı tehdit eden en önemli riskler arasındadır. Bekasistem Mühendislik Kara, Hava, Deniz, sınıfları için ayrı ayrı standartları olan askeri varlıklar için yangın söndürme sistemlerini araştırmakta, geliştirmekte, tasarlamakta ve üretmektedir. Kaynaklarımızı yangın söndürme teknolojimizi geliştirmeye ve Kara, Hava, Deniz, sınıfları askeri varlıkları korumak için pratik, etkili ve finansal olarak uygulanabilir çözümler üretmeye adadık.

Yakın geçmişte yaşanan Askeri sahalarda savunma sanayinde kullanılan ekipmanların, depoların, hangarların ve birçok taşıtın yangın nedeniyle yok olabildiğini gösterdi. Ayrıca taktik tekerlekli taşıtlar hafif ve kompakt sistemler talep etmektedir. Dünyanın dört bir yanındaki askeri uygulamalardan ve oluşturulmuş sınıf standartlarına göre tasarım ve imalat yapabiliriz.

Bekasistem Mühendislik tasarımız ve imalatı olan sistemler son derece geniş alan ve ağırlık tasarrufu sunarken etkili, etkin ve güçlü bir şekilde görevlerini yerine getirmektedir. Özel olarak üretilen standartlarına göre kolayca entegre edilebilecek yapıya sahip olacak şekilde üretilebilen yangın söndürme sistemleri, hemen her türlü askeri taşıta , hangara , depoya özel olarak uygulanabilecek şekilde yüksek hızlı tespit, merkezi alarm/kontrol ve kompakt yangın söndürme sistemleri içermektedir.