Değerler ve Felsefemiz

2000 yılındaki oluşumun ardından mevcut potansiyel ticari yükü ve uluslararası gereklilikten ötürü 2005 yılında kurumsallaşmasından bu yana BEKASİSTEM MÜHENDİSLİK, hem kendi değişimine hem de dünyadaki yeni yangın güvenlik mühendisliği gelişmelerine tepki veren bir misyon bildirisine sahiptir.

2005’li yıllarda misyon bildirimizi; büyüyen küresel operasyonlara, dünya ekonomisindeki hızlı değişimlere ve sağlam rakiplerin yarattığı rekabete ayak uydurmak için değiştirdik.

Yönetim Felsefemiz

“İnsan kaynaklarımızı ve yaratıcı çözümlerimizi, performanslı projeleri ve hizmetleri oluşturmaya, dolayısıyla ulusal değerlerimize sahip sanayimizi ve endüstrimizi yangın güvenliği açısından daha iyi ve daha güvenilir olmaya adayacağız.”

Yönetim felsefemiz, müşterilerimizin başarısına ve güvenliğine doğrudan katkıda bulunmak için güçlü kararlılığımızı temsil etmektedir. Çalışanlarımızın yeteneği, yaratıcılığı ve kararlılığı çabalarımızın temel etkenleridir. Projelere gerçekçi bakış açımız ile attığımız adımlar, çözüme ulaştığımız her sektörde daha yüksek yangın güvenliği standartlarını elde etmek için sınırsız olasılıklar sunmaktadır.

BEKASİSTEM MÜHENDİSLİK olarak, topluma ve ulusal sınırlarımızın dışındaki insanların karşılıklı refahına yapmış olduğumuz katkıların başarısının, şirketi gerçekte nasıl yönettiğimize bağlı olduğuna inanıyoruz. Hedefimiz; çözüme ulaştırdığımız projeler ile birlikte geleceği yaratmaktır.

Vizyonumuz

Yangın Mühendisliği’nde proje ve\veya ürün bazında üretici olmaktır. Bu vizyonu taşıyacak misyonumuz; "Gerçekçi Çözüm Üretmek”tir.

Misyonumuz

"Ulusal değerlerin korunması", "Milli ekonomik katkı", "İnsan kaynaklarına öncelik", "Yurtdışına bağlılığın azaltılması"

En mutsuz müşterileriniz en önemli bilgi kaynağınızdır. (Bill Gates)

Ahlak konusunda en önemli dersler kitaplardan değil, yaşanan deneyimlerden alınır. (Mark Twain)

Bizde

Çalışanlar: “Bir şirket, çalışanlarından oluşur” felsefesine yürekten inanarak çalışanlarımıza değer veriyoruz ve tam potansiyellerini gösterebilmeleri için onlara olanaklar sağlıyoruz.

Mükemmellik: Ulusal ve Global pazarda en iyisi olmak için sınırsız bir tutku ve çalışma ruhuyla en iyiye çabalıyoruz.

Değişim: Değişimlerin ve yeniliklerin gerçekleştirilmesini, bir kriz varmışçasına hızla ele alıyoruz.Sürekli olarak yenilenmeye çaba göstermez ve yenilikleri herkesten önce izlemez isek başarımızı sürdüremeyiz.

Dürüstlük: Müşterilerimize ve çalışanlar olarak birbirimize her zaman onurlu ve bize yakışan biçimde adil olmayı ilke edinerek her konuda doğru ve ahlaki davranmaya özen gösteririz.

Ortak Refah: Endüstriyel toplumun ve işletmelerin refahı için iyi bir kurumsal vatandaş olmak için her türlü sorumluluğu üstleniriz.