Otel Pansiyon Tatil Köyleri Yangın Söndürme Sistemi

Asansör odaları, UPS, Havalandırma ekipmanları, çamaşırhane ekipmanları, elektrik odaları, Data odaları

Konaklama sektörü yangından koruma ve kritik ekipmanların güvenliği söz konusu olduğunda birçok zorluk teşkil etmektedir. Bu zorlukların bazıları yemek pişirme, ısıtma ekipmanları, çamaşırhane ekipmanları, elektrikli ekipmanlar veya diğer ekipmanlardan kaynaklanmaktadır. Bekasistem Mühendislik Turizm odaklı oteller, eğlence parkları, restoranlar, tiyatrolar, gece kulüpleri, spor kulüpleri ve konaklama sektöründeki daha birçok alanda yangın tespit ve söndürme sistemleri konusunda ciddi tecrübelere sahiptir.

İşletmemiz; mühendislerimiz, teknisyenlerimiz ve danışmanlarımız sektörün ele alınması gereken zorluk ve problemleri iyi anlamaktadır. Aksaklık ve çalışma süresini minimuma indirecek ve geçerli kural ve standartlara uyacak şekilde tesis sahip ve yöneticilerinin bu zorlukları aşmasına da yardımcı oluyoruz.

Bekasistem Mühendislik tarafından dizayn edilen büyük veya küçük her sistem insanlara ve çevreye zarar vermeden ana varlıkların istisnai bir seviyede korunmasını sağlayacak şekilde tasarlanmaktadır. Ayrıca turizm operasyonların zarar görmemesi için aksaklık ve çalışma süresini minimuma indirmektedir.

Bekasistem Mühendislik tarafından dizayn edilen sistemleri yetkililere ve standartlara uyarak minimum servis gereklilikleri ile konukları ve varlıkları korumaktadır. Dahası, sistemlerimiz hem eski uygulamalar hem de yeniden uyarlanan uygulamalar için tasarlanabilir ve bu nedenle sigorta kapsamına uygunluğu artırabilir.