Endüstriyel Tarım ve işletmeleri Yangın Söndürme Sistemi

Tarımsal makineler, taşıtlar, yakıt depoları, depolanan tarım ürünleri, gübreler ve kimyasal depolama.

Yangın ve patlamalar dünyanın her yerinde tarımsal üretimin her aşamasıyla ilişkilendirilen ve kabul edilen risklerdir.

Tarım makinelerinde biriken atıklar, depolanan tarım ürünleri, yakıt depolama tesisleri ve tahıl tozu patlamaları oldukça yüksek yangın riski teşkil etmektedir. Motor ve egzoz sistemindeki yüksek sıcaklıklar atıkların tutuşmasına ve kontrolsüz yangınların ortaya çıkmasına neden olabilir. Bu hızla yayılan yangınlar pahalı hasara neden olabilir, makineleri tamamen yok edebilir, yangını tahıllara yayabilir ve can kaybına yol açabilir.

Bekasistem tarafından dizayn edilen yangın söndürme sistemleri dirençli, güvenilir, özerk ve etkilidir. Bu nedenle Bekasistem’den temin edilen sistemleri herhangi bir talihsizlik yaşandığında aksaklık süresini ve kaybedilen verimliliği minimuma indirmektedir.

Sistemler ayrıca zorlu veya diğer teknolojilerle korunması çok masraflı bulunan belli uygulamalar için özel olarak da fabrikamızda tasarlanabilir.

Ismarlama yangın söndürme sistemi olası bir yangın halinde makinelerin ve depoların göreceği hasarı veya diğer varlıkların göreceği diğer her türlü tali hasarı önemli ölçüde azaltabilir.

Bekasistem tarafından dizayn edilen ve kurulan sistemler kompakttır, tarım sektöründeki yangın söndürme uygulamaları için idealdir. Yangın söndürme sistemlerimiz yangını yerinde tespit edip söndürerek hasarı ve aksaklık süresini minimuma indirmektedir.