vizyonumuz ve misyonumuz

BEKASISTEM MÜHENDİSLİK'in vizyonu Yangın Mühendisliğinde Proje ve \ veya Ürün bazında üretici Olmak dır. Bu vizyonu taşıyacak misyonumuz ; " Gerçekçi Çözüm Üretmektir" dir


" Gerçekçi Çözüm Üretmek " için iki gereksinim bulunmaktadır; bunlardan ilki yalnızca performanslı ve uzun ömürlü projeler ve çözümler üreten olmaktır. İkinci bölüm olan ürün tedariki ise; iş ortaklarına pazarlamayı birleştiren pazar-disiplinli yaklaşım, üretim verileri ve Kurumsal Kaynak Planlaması (ERP) üzerinde müşteri ilişkileri de dahil olmak üzere tedarik zincirimizin her aşamasına değer katma şeklimizdir.

Bizde

Çalışanlar :
"Bir şirket, çalışanlarından oluşur" felsefesine yürekten inanarak çalışanlarımıza değer veriyoruz ve tam potansiyellerini gösterebilmeleri için onlara olanaklar sağlıyoruz.

Mükemmellik :
Ulusal ve Global pazarda en iyisi olmak için sınırsız bir tutku ve çalışma ruhuyla en iyiye çabalıyoruz.

Değişim :
Değişimlerin ve yeniliklerin gerçekleştirilmesini, bir kriz varmışçasına hızla ele alıyoruz.Sürekli olarak yenilenmeye çaba göstermez ve yenilikleri herkesten önce izlemez isek başarımızı sürdüremeyiz.

Dürüstlük :
Müşterilerimize ve çalışanlar olarak birbirimize her zaman onurlu ve bize yakışan biçimde adil olmayı ilke edinerek her konuda doğru ve ahlaki davranmaya özen gösteririz.

Ortak Refah :
Endüstriyel toplumun ve işletmelerin refahı için iyi bir kurumsal vatandaş olmak için her türlü sorumluluğu üstleniriz.